Vitamin Eğitim | Ortaokulda Güçlü Bir Temel
phone

Bildiğiniz
Kitapları Unutun!

Vitamin Kitapları’yla yepyeni bir öğrenme
deneyimine hazır olun!

Her türlü soru için phone 444 99 94
ÖZEL DERS TADINDA...
Örnek öğretmen konu anlatım videosu için tıkla!
Çok Boyutlu Yepyeni Öğrenme Ortamınız: Vitamin Kitapları

Vitamin Kitapları; nitelikli ve ilham veren içerikleriyle öğrenciyi “yakalayıp” öğrenme sürecine
dâhil eden ve onu bilgiyi keşfetmeye yönlendiren “sürükleyici” ders kitaplarıdır.

Başta eğitim uzmanları olmak üzere 20’ye yakın meslek grubundan oluşan danışman kadrosu tarafından en yenilikçi eğitim yaklașımları analiz edilerek hazırlanan
Vitamin Kitapları’yla ezber bozuyoruz!

Öğrenciyi günlük hayat örnekleriyle konulara ısındıran, doğru sorularla keşfetmeye yönlendiren ve farklı disiplinler ile bağ kurarak bilgiyi derinlemesine öğrenmesini sağlayan yenilikçi bir eğitsel yaklaşımla hazırlanmıştır.

Karekodlarla öğrenciyi ilgi çekici videolara, canlandırmalara, dijital anlatımlara ve güvenilir dış bağlantılara yönlendirerek görsel, işitsel ve dilsel öğrenme biçimlerine hitap eden zengin ve çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunar.

Eğitim uzmanları tarafından sürekli güncellenen, yaşam dinamiklerine uygun anlatımlarla merak uyandırarak öğrenciyi bilgiyi keşfetmeye yönlendirir ve böylece kalıcı öğrenme sağlar.

Kavramsal öğrenmeyi destekleyen kurgusuyla kritik düşünme, problem çözme, model geliştirme, analiz etme gibi üst düzey beceriler kazandırarak hem okul sınavlarında hem de yeni nesil soru çözme becerisi gerektiren LGS ve YKS gibi merkezî sınavlarda başarıyı artırır.

Öğrencilerin Gözünden Vitamin Kitapları
Velilerin Gözünden Vitamin Kitapları
Velilerimizden Gelen Mesajlar
Vitamin Kitap Setleri
5. Sınıf
6. Sınıf
7. Sınıf
8. Sınıf
Vitamin Kitapları Öğrenciye Ne Kazandırır?
Vitamin Kitapları'yla Öğrenci...
Vitamin Kitapları’nın eğitsel yaklaşımı öğrenciyi “Ders çalışmak zorundayım!” hissinden uzaklaştırır. Kitapları çok sevdiği bir dergi gibi merakla ve zevkle okuduğu için öğrencinin ilgisi ve merakı artar, ezberlemeden ve sıkılmadan ders çalışır, konuları kalıcı öğrenir.
Farklı konuları hatta farklı dersleri ilișkilendirerek sistematik ve bütünsel bir bakıș açısı sunan kitapların kavramsal öğrenmeyi destekleyen öğrenme akışıyla öğrenci çok boyutlu düșünme becerisi kazanır.
Kitap kurgusunun içinde verilen ve öğrenme sürecini zenginleștiren güvenilir dıș bağlantılar, dijital içerikler ve videolarla öğrenci, dinamik bir öğrenme ortamında yüksek motivasyonla ders çalışır.
Kitap sayfaları üzerinden Vitamin’in yüksek görsel, ișitsel kalitedeki öğrenme materyalleri ve etkileșimli içeriklerinden olușan dijital öğrenme ortamına ulaşan öğrenci deneyerek, yaşayarak ve keşfederek öğrenir.
Kitaplarla güçlü bir ortaokul temeli oluşturan, Vitamin sorularıyla yeni nesil soruları çözme kabiliyeti kazanan öğrenci, LGS ve YKS gibi merkezî sınavlarda ayrıca yoğun bir çalıșma temposuna girmek zorunda kalmaz. Sınav kaygısı yașamadan bașarılı olur.
Öğrenirken kendini mutlu hisseden öğrenci; hayata çok yönlü bakan, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmanın önemini kavramış, tüm canlıların haklarına duyarlı, çevre bilinci yüksek, adalet duygusu gelișmiș, entelektüel birikim sahibi bir birey olur.
Biz,
300 Kişilik Deneyimli Bir Ekip,
Sizin için ODTÜ Teknokent'te
Gece Gündüz Çalışıyoruz!
Vitamin Kitapları Nasıl Hazırlandı?

Öğrencilerimiz için deneyimli eğitim uzmanları, akademisyenler, sosyal bilimciler, doktorlar, fizikçiler, tarihçiler, dil bilimciler ve matematikçilerin yer aldığı çok geniş bir danışman kadrosuyla birlikte gece gündüz çalıştık.

30 yılı aşkın Ar-Ge birikimimizle en yenilikçi eğitim yaklașımlarını analiz ederek Türkiye’nin en iyi okullarının kullandığı ezber bozan Vitamin Kitapları’nı hazırladık. Eğitsel ve pedagojik anlamda güvenilir, capcanlı ve ilgi çekici içerikleri, deneyimli öğretmenlerin görüşlerini de alarak öğrencilerin sınıf seviyesine ve MEB öğretim programına uygun şekilde oluşturduk.

Sadece öğrencilerimizin değil, sizlerin de merakla ve keyifle okuyacağınızı düşündüğümüz Vitamin Kitapları’nın kütüphanenizin vazgeçilmezleri arasında her zaman yerini koruyacağına eminiz.

Vitamin Kitaplarını Tercih Eden Eğitim Kurumları
İstediğin Her Yerde Vitamin Cebinde!

Vitamin Cep Uygulaması, bilgisayar başında bulunamayacak öğrencilerin her an, her yerde Vitamin’in dijital dünyasına ulaşmalarını sağlıyor. Uygulamayla öğrenci, kitabındaki karekodları okutarak cep telefonundan tüm dijital içeriklere, tamamlayıcı dış bağlantılara, tarama testlerine ulaşabiliyor.

Vitamin Cep Uygulaması’nı iOS ve Android cep telefonlarına indirmek için aşağıdaki linklerden uygun olanına tıklayabilirsiniz.

5. Sınıflar için Vitamin Kitapları

4. sınıftan 5. sınıfa geçen öğrenciler, 5. sınıf dersleri için Vitamin Kitapları’nı 5. sınıf hazırlık kitabı olarak kullanabilir ve kitaplarda yer alan testleri 5. sınıf hazırlık testleri olarak çözebilirler.

Öğrencilerin konuları rahatlıkla kavrayabilmesini sağlayan, 5. sınıf konu anlatım kitaplarından oluşan 5. sınıf eğitim seti çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunar.

Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri ders kitapları öğrencilerin 5. sınıf tüm dersler kitabı ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır.

5. sınıf kitap seti içeriğinde bulunan beceri temelli sorular, 5. sınıf konu anlatımı videoları ve alıştırmalar 5. sınıf soru bankası ve 5. sınıf yardımcı kitap gereksinimini karşılamaktadır. 4. sınıftan 5. sınıfa geçen öğrenciler, yaz tatilinde 5. sınıf konularına hazırlık için Vitamin Kitapları’nı 5. sınıf tatil kitabı olarak da kullanabilirler. Vitamin Kitapları 5. sınıf kaynak kitap olarak eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerin yanındadır.

6. Sınıflar için Vitamin Kitapları

5. sınıftan 6. sınıfa geçen öğrenciler, 6. sınıf dersleri için Vitamin Kitapları’nı 6. sınıf hazırlık kitabı olarak kullanabilir ve kitaplarda yer alan testleri 6. sınıf hazırlık testleri olarak çözebilirler.

Öğrencilerin konuları rahatlıkla kavrayabilmesini sağlayan, 6. sınıf konu anlatım kitaplarından oluşan 6. sınıf eğitim seti çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunar.

Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri ders kitapları öğrencilerin 6. sınıf tüm dersler kitabı ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır.

6. sınıf kitap seti içeriğinde bulunan beceri temelli sorular, 6. sınıf konu anlatımı videoları ve alıştırmalar 6. sınıf soru bankası ve 6. sınıf yardımcı kitap gereksinimini karşılamaktadır. 5. sınıftan 6. sınıfa geçen öğrenciler, yaz tatilinde 6. sınıf konularına hazırlık için Vitamin Kitapları’nı 6. sınıf tatil kitabı olarak da kullanabilirler. Vitamin Kitapları 6. sınıf kaynak kitap olarak eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerin yanındadır.

7. Sınıflar için Vitamin Kitapları

6. sınıftan 7. sınıfa geçen öğrenciler, 7. sınıf dersleri için Vitamin Kitapları’nı 7. sınıf hazırlık kitabı olarak kullanabilir ve kitaplarda yer alan testleri 7. sınıf hazırlık testleri olarak çözebilirler.

Öğrencilerin konuları rahatlıkla kavrayabilmesini sağlayan, 7. sınıf konu anlatım kitaplarından oluşan 7. sınıf eğitim seti çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunar.

Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri ders kitapları öğrencilerin 7. sınıf tüm dersler kitabı ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır.

7. sınıf kitap seti içeriğinde bulunan beceri temelli sorular, 7. sınıf konu anlatımı videoları ve alıştırmalar 7. sınıf soru bankası ve 7. sınıf yardımcı kitap gereksinimini karşılamaktadır. 6. sınıftan 7. sınıfa geçen öğrenciler, yaz tatilinde 7. sınıf konularına hazırlık için Vitamin Kitapları’nı 7. sınıf tatil kitabı olarak da kullanabilirler. Vitamin Kitapları 7. sınıf kaynak kitap olarak eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerin yanındadır.

8. Sınıflar için Vitamin Kitapları

En iyi 8. sınıf kitapları için doğru yerdesiniz. 7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler, 8. sınıf dersleri için Vitamin Kitapları’nı 8. sınıf hazırlık kitabı olarak kullanabilir ve kitaplarda yer alan testleri 8. sınıf hazırlık testleri olarak çözebilirler.

Öğrencilerin konuları rahatlıkla kavrayabilmesini sağlayan, 8. sınıf konu anlatım kitaplarından oluşan 8. sınıf eğitim seti çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunar. Böylece, öğrencilerin 8. sınıf hazırlık program arayışları ve 8. sınıf hazırlık kitapları gereksinimleri karşılanır.

Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri ders kitapları öğrencilerin 8. sınıf tüm dersler kitabı ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır. Vitamin Kitapları en iyi 8. sınıf kitapları olarak öğrencilere sunulmaktadır.

8.sınıf kitap seti içeriğinde bulunan beceri temelli sorular, 8. sınıf konu anlatımı videoları ve alıştırmalar 8. sınıf test kitabı, 8. sınıf soru bankası ve 8. sınıf yardımcı kitap gereksinimini karşılamaktadır. 7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler, yaz tatilinde 8. sınıf konuları hazırlığı için Vitamin Kitapları’nı 8. sınıf tatil kitabı olarak da kullanabilirler.

Öğrencilerin online eğitim gereksinimi aynı zamanda 8. sınıf online deneme ve 8. sınıf online kurs ihtiyacı da bu çok boyutlu öğrenme ortamında karşılanır. Vitamin Kitapları 8. sınıf kaynak kitap olarak eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerin yanındadır.

Satın Al Sizi Arayalım