Vitamin Eğitim | Duyurular

Duyurular

27 Öğrencimiz, 2023 LGS’de Türkiye Birincisi Oldu!

Vitamin LGS’yle sınava hazırlanan öğrencilerimizden 27’si tüm soruları doğru yanıtlayarak LGS’de tam puan aldı. Vitamin LGS’yle çalışan ve hedeflerine başarıyla ulaşan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

8. sınıfa geçen ve 2024 LGS’ye hazırlanan öğrencilerimiz, 444 99 94 numaralı hattımızdan bize ulaşarak eğitim danışmanlarımızdan LGS hazırlığıyla ilgili detaylı bilgi alabilirler.

Türkiye’nin bir numaralı LGS hazırlık platformu Vitamin LGS, diğer hazırlık ürünlerinden farklı olarak öncelikle öğrenciye sınav başarısı için gereken üst düzey becerileri kazandırır. Bununla birlikte; kişiselleştirilmiş çalışma planı, akıllı performans takip sistemi, binlerce beceri temelli soru, Türkiye genelinde uygulanan deneme sınavları ve nokta atışı eksik giderme özellikleriyle de LGS’de başarı için gerekli olan her şeyi bir arada sunar.
Akıllı soru üretme sistemi DinamikMAT, LGS’de başarı için en temel gerekliliklerden biri olan hızlı ve hatasız işlem yapma becerisini geliştirerek sınavda hız kazandıracak teknikleri öğretir, matematik kazanımlarının edinilmesini kolaylaştırır ve öğrencinin sınav başarısını yükseltir.
LGS için özel hazırlanan online hızlı okuma programı HIZLIGO LGS, okuma hızının çok kritik olduğu ve tüm derslerde uzun paragraf sorularının bulunduğu LGS’de başarı için gerekli olan okuduğunu anlama becerisini geliştirerek öğrenciye LGS’de fazladan 30 dakikaya kadar zaman kazandırır ve sınav başarısını artırır.