Duyurular

2023 LGS sonuçları açıklandı!

Bu süreçte gösterdiğiniz emek ve çalışma azmi için hepinizi yürekten tebrik ediyoruz.

Zorlu sınav maratonunu birlikte tamamladık. Vitamin LGS ekibi olarak puanını çok merak ediyor, bizimle sonucunu paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sonucunu bize destek@vitaminegitim.com.tr e-posta adresinden veya Vitamin Eğitim Instagram hesabımızın DM bölümünden gönderebilirsin.

Başarılarının devamını dileriz.

Türkiye’nin bir numaralı LGS hazırlık platformu Vitamin LGS, diğer hazırlık ürünlerinden farklı olarak öncelikle öğrenciye sınav başarısı için gereken üst düzey becerileri kazandırır. Bununla birlikte; kişiselleştirilmiş çalışma planı, akıllı performans takip sistemi, binlerce beceri temelli soru, Türkiye genelinde uygulanan deneme sınavları ve nokta atışı eksik giderme özellikleriyle de LGS’de başarı için gerekli olan her şeyi bir arada sunar.
Akıllı soru üretme sistemi DinamikMAT, LGS’de başarı için en temel gerekliliklerden biri olan hızlı ve hatasız işlem yapma becerisini geliştirerek sınavda hız kazandıracak teknikleri öğretir, matematik kazanımlarının edinilmesini kolaylaştırır ve öğrencinin sınav başarısını yükseltir.
LGS için özel hazırlanan online hızlı okuma programı HIZLIGO LGS, okuma hızının çok kritik olduğu ve tüm derslerde uzun paragraf sorularının bulunduğu LGS’de başarı için gerekli olan okuduğunu anlama becerisini geliştirerek öğrenciye LGS’de fazladan 30 dakikaya kadar zaman kazandırır ve sınav başarısını artırır.