4 Yıldır Değişmeyen Başarı: Vitamin Yine TEOG’la %100 Uyumlu

Eklenme Tarihi:

Türkiye’nin en kapsamlı ve en zengin içerikli dijital eğitim ürünü Vitamin; TEOG’la yüzde 100 uyum başarısına bir yenisini daha ekledi. Kasım 2016’da uygulanan TEOG 1’de Vitamin, sınav içerikleriyle yüzde 100, merkezi sınav soruları ile Vitamin TEOG Deneme Sınavı sorularında ise yüzde 96’lık uyum başarısı gösterdi.

4 yıl önce uygulanmaya başlayan TEOG’da ilk sınavdan bu yana gösterdiği başarı, Vitamin’in TEOG’a hazırlıkta en etkili kaynaklardan biri olduğunu kanıtlıyor.

Hazırlık süreci boyunca, 8. Sınıf öğrencilerinin hedef odaklı çalışmaları için etkili bir eğitsel kurgu tasarlayan Vitamin, TEOG Deneme sınavlarıyla öğrencilerin gerçek sınav deneyimi yaşamalarını ve merkezi sınav öncesi eksiklerini görerek zamanında tamamlamalarını sağlıyor.

TEOG sorularının nereden çıkacağı Vitamin’de işaretli!

Vitamin her yıl MEB tarafından açıklanan TEOG kapsamındaki tüm konuları 8. Sınıf öğrencileri için yıldızla işaretliyor. Öğrenciler sınav hazırlıklarında, Vitamin’de “BU KONU TEOG SINAVI KAPSAMINDADIR” şeklinde yıldızla belirtilen konuları kolaylıkla ayırt ederek ve onlara ağırlık vererek, hedef odaklı çalışabiliyorlar. Vitamin’in bu uygulaması, öğrencilerin hem hızlı hem de eksiksiz hazırlanmaları için büyük fayda sağlıyor.

Ayrıca, okulda işlenen derslerle uyumlu, giriş, gelişme, sonuç, alıştırma, çözümlü örnek, özet akışında düzenlenen “Sıralı Çalış” özelliğiyle de öğrencinin bağımsız çalışmasına olanak veriyor

Vitamin TEOG Deneme Sınavları, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük ile İngilizce derslerini kapsıyor.