Vitamin Eğitim İş Ortaklığı Programı

aaa

Odağınız eğitimde kalite ise...

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ olarak, Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve öncü online eğitim içerikleri Vitamin Okul Öncesi, Vitamin İlkokul, Vitamin Ortaokul ve Lisego’yu üretip geliştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türk Telekom'un grup sinerjisinden de aldığımız güçle, Türkiye’deki eğitimin gelişmesine, teknolojinin yenilikçi ve etkin kullanımıyla katkıda bulunuyoruz. 32 yıllık araştırma-geliştirme deneyimimiz ve uluslararası örgütlenmemizle Türkiye'nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi olarak, kuruluşumuzdan bugüne geliştirdiğimiz eğitim çözümleri ile yurt dışında da etkin olarak yer almaktayız.

Eğitim teknolojilerinde dünyadaki lider şirketlerden biri olma yolunda çalışmalarımızı, ABD’de Arizona ofisi ve Türkiye’de görevli 300’den fazla yetkin ve yaratıcı çalışandan oluşan donanımlı insan kaynağımızla sürdürüyoruz.

Vittrin’de yer alma ayrıcalığı

Vittrin’de Vitamin Eğitim içeriklerinin yanı sıra kalitesine güvendiğimiz, uzmanlıklarıyla dünyanın ve Türkiye’nin seçkin bireysel/kurumsal yayıncıları ve dersaneleri olan isimlerin içeriklerine de yer veriyoruz.

Sizin de odağınız eğitimde kalite ise, Vitamin referansı ile Vittrin’de yer alarak bilinirliğinizi, kullanımınızı artırmak, daha fazla görünür, ulaşılır olmak ve eğitim içeriklerinizi kitlelerle buluşturmak istiyorsanız, bize iş ortaklığı talebinde bulunabilirsiniz.

İş ortaklığı talebinizi iletmek ya da bilgi almak için, e-postalarınızı isortakligi@sebit.com.tr adresine bekliyoruz. Başvurunuz uzmanlarımız tarafından incelenerek, sizinle iletişime geçilecektir.