Öğretmen Üyeliği

Devlet Okulu Öğretmenleri için

Özel Okul Öğretmenleri için

Değerli Öğretmenimiz,

Devlet okulunda görev yapıyorsanız, Lisego'ya EBA Ders eğitim platformundan (www.eba.gov.tr) ulaşabilirsiniz.

Bu platform sayesinde, Lisego içeriklerine ulaşmanın yanı sıra ödev gönderme-alma, performans raporlama ve takibi gibi öğretmen-öğrenci etkileşiminden de faydalanabilirsiniz. Bu etkileşim için öğrencilerinize şifre oluşturmalı ve öğrencilerinizin bu şifre ile EBA Ders’e girmelerini sağlamalısınız.

Ayrıntılı bilgi için giris.eba.gov.tr/EBA_GIRIS adresinde bulunan yardım videolarını inceleyebilirsiniz.

EBA GİRİŞİ

Değerli Öğretmenimiz,

Lisego'ya, Özel Okul Öğretmeni olarak giriş yapabilmeniz için,

  • Okulunuz Lisego Kurumsal üyesi ise; okulunuz tarafından size verilmiş olan şifreyi kullanabilirsiniz.
  • Okulunuz Lisego Kurumsal üyesi değil ise; öncelikle aşağıdaki adımları izleyerek Lisego’ya kayıt olmanız gerekmektedir.
  • Aşağıdaki kayıt formunu indirip Ad, Soyad, Branş, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi, E-posta ve Cep Telefonu bilgilerinizi doldurduktan sonra bilgisayarınıza kaydediniz.
  • Bilgisayarınıza kaydettiğiniz formu, e-posta olarak abonelik@sebit.com.tr adresine, görev yaptığınız okul yönetimi tarafından onaylanmış atama yazınızı ise eşzamanlı olarak 0312 292 62 63 numaralı faksa gönderiniz.
  • E-postanız ve atama yazınız bize ulaştıktan sonra, Lisego’ya giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adınız ve şifreniz en geç 2 gün içerisinde tarafınıza e-posta ile bildirilecektir.

İlgili formu indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

KAYIT FORMUNU İNDİR

Lisego'da üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, Vitamin Öğretmen portalına da (www.VitaminOgretmen.com) Lisego şifrenizle giriş yaparak, mesleki gelişiminiz anlamında ihtiyaç duyduğunuz birçok konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, binlerce meslektaşınızla deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.