Yeni Nesil, "Dijital Eğitim" Seviyor

Şu an eğitim çağında bulunan nesil, geleneksel yöntemlerle ders çalışmıyor, ezbercilikten sıkıcılıktan uzak bir eğitim anlayışıyla anlayarak, sorgulayarak öğrenmeyi tercih ediyor.

Tableti, akıllı telefonları ve bilgisayarları elinden düşürmeyen, teknolojiyi çok iyi kullanan bu kuşak, sonuçlarını anında görebileceği interaktif etkinlikleri, çok boyutlu öğrenme ortamlarını tercih ediyor. Onlar, dijital eğitimin onlara sağladığı olanaklardan mutlular...

Siz, ebeveynlerin, çocuklarınızın mutluluğu ve başarısı için sarf ettiği gayret, eğitim alanında daha da üst seviyelere çıkıyor.

Çocuklarını eğitim hayatları boyunca desteklemek için çaba gösteren ailelerin en büyük ihtiyacı ise, çocuklarını “doğru, güvenilir ve kaliteli eğitsel” kaynaklarla buluşturabilmek.

Burada, yeni neslin dilinden konuşan, onları ezberden ve sıkıcılıktan uzak tutarak; anlayarak öğrenmeye davet eden renkli bir dünya var. Bu renkli dünyanın üreticileri, tam 32 yıldır eğitim hayatında olup biten tüm gelişmeleri yakından izliyor, 21.yüzyıl eğitim hayatına yön veren gelişmelerde aktif rol alıyor ve yeni neslin eğitimden beklentileri ile ilgili araştırmalar yaparak ürünlerini güncelliyor.

Okul öncesinden liseye tüm öğrenci, öğretmen ve velilerin kaliteli, güvenilir ve eğitsel kaynak olarak başvurduğu Vitamin, alanında öncü ve uzman Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin ürünü. Vitamin, görselliği yüksek animasyonlar, etkileşimli alıştırmalar, 3 boyutlu canlandırmalar ile çocukları, renkli bir dünyaya davet ederek, onların motivasyonlarını artırıyor ve böylece daha iyi öğrenmelerini sağlıyor.

Vitamin Okul Öncesi ve İlkokul

Vitamin’in okul öncesi ve ilkokul eğitim ürünleri alanında uzman eğitimcilerle hazırlandı. Erken yaşta İngilizce eğitim programından okula hazırlığa, eğlenceli Matematik ürünlerinden okuma yazmaya kadar zengin bir içerik sunan Vitamin, temeli sağlam, anlayarak öğrenen ve eğitim hayatında mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Okula İlk Adım: Kim Okullu Olmaya Hazır?

“Çocuğum okula hazır mı, nasıl alışacak?” siz de bu soruyu kendi kendinize soruyor musunuz? Çocuğumuzu okullu olmaya hazırlamak hiç de zor değil. Bu konuda, uzmanlar neler diyor?

Çalışan Anne-Baba Olmanın Çocuk İçin Anlamı

Modern hayatın zorunlu kıldığı yaşam biçiminde çalışan anne babanın zihnini hep meşgul eden bir soru vardır: “Çocuğuma yeterli zaman ayırabiliyor muyum?

TEDdy's Ready

TEDdy’s Ready İngilizce Eğitim Programı

TED Okulları’nda uygulanan, İngilizce öğretmede başarısını kanıtlamış İngilizce eğitim programı TEDdy’s Ready, erken yaşta İngilizce öğretir. TEDdy’s Ready. dinleme etkinlikleri, şarkılar, karaokeler, interaktif oyunlar, boyama etkinlikleri ve konuşan sözlükten oluşur. Çocuğunuzun ileride İngilizce ile ilgili sıkıntı yaşamasını istemiyorsanız. onu mümkün olan en erken yaşta İngilizce ile tanıştırın!
TEDdy’s Ready ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız!