Kurumsal Üyelik nedir?

Kurumsal Üyelik, Vitamin’e üye okulların öğretmen, öğrenci ve velilerine eğitsel çözümler sunan bir üyelik çeşididir. Kurumsal üyeliğin başlayabilmesi için sınıfın tüm öğrencilerinin ürünü satın almaları gerekmektedir.

Kurumsal üyelikle Vitamin ürünleri, sınıfta yardımcı kaynak olarak kullanılabilir, öğrencilerin evde yaptığı çalışmalar öğretmen ve velileri tarafından takip edilebilir.

Kurumsal üyeliklerde online ürünlerimiz (Teddy’s Ready ), basılı materyallerle desteklenmektedir.

Vitamin Kurumsal Üyelik için 444 9 994 numaralı telefondan Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

4. Sınıf Vitamin

Vitamin, öğrenci ve öğretmenlere çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunan, Türkiye’nin en kapsamlı ve en zengin online eğitim destek hizmetidir.

4. sınıflar için;

  • Türkçe
  • Matematik
  • Fen Bilimleri
  • Sosyal Bilgiler derslerini içerir.

Kapsamında, MEB öğretim programı ile uyumlu çalışma planları, deneyler, haritalar, problem çözme etkinlikleri, canlandırmalar, etkileşimli alıştırmalar, eğitsel oyunlar ve binlerce değerlendirme sorusu bulunmaktadır.

Kurumsal 4. Sınıf Vitamin Nedir?

Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı

Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı, Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi Sebit’in geliştirdiği yeni okuma yazma ürünüdür. Ses Temelli Okuma Yazma Yöntemini en iyi şekilde destekleyen Kayıp Sesler Ülkesi, senaryo temelli hazırlanmıştır.

İlkokul 1. sınıf öğrencilerinin okuma yazmayı hızlı ve kolay öğrenmesini sağlayan Kayıp Sesler Ülkesi, öğretmenlerin de sınıfta kullanabilecekleri zengin bir kaynaktır. Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı, her ses için özel hazırlanan 29 şarkı, 277 animasyon ve 214 uygulama olmak üzere toplam 520 öğrenme nesnesinden oluşur.

Henüz oyun çağında olan öğrencileri, okuma yazma öğrenme sürecinde desteklemeyi hedefleyen Kayıp Sesler Ülkesi, ilkokul öğretmenlerinin ihtiyacı olan her şeyi tek bir kaynakta bulabilmelerini sağlar. Ürünün Öğretmen Sayfası, “Öğretmen Araçları”, “Ses Grubu Çalışmaları”, “Faydalı Bilgiler” ve “Okuma Yazmaya İlişkin” bölümlerinden oluşur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

TEDdy’s Ready

Ayrıntılı bilgiye www.vitaminegitim.com/teddy adresinden ulaşabilirsiniz.

Teddy’s Ready, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylı, okul öncesi tema ve kazanımlarıyla uyumlu online İngilizce eğitim programıdır.

Eğlenceli etkinlikleriyle, öğrencilerin İngilizce öğreme motivasyonlarını artırır, öğretmenlere de İngilizce kelime ve dil yapılarını öğretmek ve pekiştirmek için zengin bir kaynak sunar.

Teddy’s Ready, okul-aile iş birliğini güçlendiren, veliyi de eğitsel sürece dahil eden bir üründür. Veliler ve öğrenciler, programı, okulda öğrenilenleri pekiştirme amaçlı olarak birlikte kullanabilirler.

Teddy’s Ready ile öğretmen, derslerini günlük akışına uygun şekilde, zengin bir kaynakla işleme fırsatı elde eder.

Teddy’s Ready’de, tematik yaklaşımların yanı sıra son yıllarda özellikle Avrupa’da benimsenmiş olan CLIL metodu kullanılmaktadır. Matematik, Hayat Bilgisi, Müzik ve Sanat gibi farklı alanlar da bu metodla İngilizce olarak öğretilebilmektedir.

Teddy’s Ready, öğrencinin İngilizce dinlediğini anlama ve konuşma becerelerini geliştirir. Doğru telaffuz, tonlama vurgu gibi dil kazanımları edinmesini sağlayarak, okulda öğrendiklerini destekler.

Teddy’s Ready’de öğretmene özel hazırlanan raporlar, öğretmenin öğrencisinin evde yaptığı çalışmaları takip edebilmesini sağlar. Bu raporlarda öğretmen, öğrencinin hangi temada hangi uygulamalarda ne kadar çalıştığını detaylı bir şekilde görebilir.

Teddy’s Ready 8 ünite ve 250’den fazla etkinlikten oluşmaktadır. Kapsamında, dinleme etkinlikleri, şarkılar, karaokeler, interaktif oyunlar, boyama etkinlikleri ve 300’den fazla sözcükten oluşan konuşan sözlük bulunmaktadır.

Teddy's Having Fun

Teddy’s Having Fun, eğitim teknolojileri alanında 32 yıllık birikimiyle Vitamin’in üreticisi Sebit’in MEB ilkokul 2. sınıf öğrencilerine yönelik geliştirdiği online İngilizce okula destek ürünüdür.

Özgün bir eğitim ürünü olan Teddy’s Having Fun, Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı İngilizce 2. sınıf öğretim programına; konu, tema ve kazanımlar olarak birebir uyumlu hazırlanmıştır.

Teddy’s Having Fun; Şarkılar, Karaokeler, Oyunlar, Boyamalar ve Konuşan Sözlük ile öğrencinin İngilizce öğrenme motivasyonunu artırır. 10 ünite, 50 etkinlik ve 120 kelimeden oluşan Konuşan Sözlük ile pdf formatında çıktısı alınabilen 40 ödevden oluşan Teddy’s Having Fun, öğretmene sınıfta kullanabileceği zengin bir kaynak sunar.

Teddy’s Having Fun’da öğretmene özel hazırlanan raporlama özelliği, öğretmenin öğrencisinin evde yaptığı çalışmaları takip edebilmesini sağlar. Bu raporda öğretmen, öğrencinin hangi ünitede hangi uygulamalarda ne kadar çalıştığını detaylı görebilir.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.