Neden TEDdy's Ready?

Sevgili Veliler,

Çocuklarımızın iyi düzeyde İngilizce öğrenmesi, İngilizceyi ana dili gibi konuşarak kendisini rahatlıkla ifade edebilmesi hepimizin ortak hedefleri arasında yer alıyor. Bu konuda, neler yapmamız gerektiğini araştırıyor, çocuklarımızı teşvik ediyor, onlara çeşitli olanaklar sağlamak için yoğun çaba harcıyoruz.

Peki, çocuğumuz ne zaman İngilizce öğrenmeli?

Uzmanlar bu sorunun cevabını çok net bir şekilde veriyorlar: “Mümkün olduğunca erken yaşta!”

“YABANCI DİL ÖĞRENİMİ NE KADAR ERKEN YAŞTA BAŞLARSA, DİL ÖĞRENİMİ ANA DİLE O KADAR YAKIN GERÇEKLEŞİR” diye de ekliyorlar.

Bu nedenle, çocuklarımızın eğlenerek kalıcı İngilizce öğrenmesini sağlayacak İngilizce eğitim programı TEDdy’s Ready’yi geliştirdik.

TEDdy’s Ready, eğitim teknolojileri dünyasındaki çeyrek asırlık öncü kimliği ve deneyimleri ile Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin, Türkiye’nin en köklü okullarından olan TED Okulları ile birlikte geliştirdiği İngilizce eğitim programıdır. TED Okulları’nda yıllardır uygulanan, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylı İngilizce öğrenme programını, Sebit olarak çağın üstün teknolojileri ile birleştirerek online ortama taşıdık.

Türkiye’nin ilk online uzantılı İngilizce eğitim seti TEDdy’s Ready ile interneti olan her aile, evinde çocuğunun İngilizce öğrenmesini sağlayabileceği bir olanağa kavuşuyor. Küçük yaş çocuklarına yönelik animasyonlar, şarkılar, interaktif oyunlar ve etkileşimli etkinliklerden oluşan TEDdy’s Ready ile çocuklarınız eğlenerek İngilizce öğrenirken, sizler de onların eğitim hayatına katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

TEDdy’s Ready ile İngilizce öğrenmek hem çok kolay hem de çok eğlenceli !