Gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Arkaplan
  TEDdy’s Ready
  Peki sen İngilizceyi çok iyi öğrenmeye
  hazır mısın?
  Teddy seni bekliyor.
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
 • Arkaplan
  Okul öncesi eğitiminde de
  yanınızdayız!
  Eğlenerek öğrenmenin
  keyfini Vitamin'de
  keşfedin...
  Çocuklar
 • Arkaplan
  Çocuğunuz Buki’yle deneyerek,
  keşferedek, eğlenerek öğrenecek!
  Buki Öğreniyor’un tamamını
  Yaprak
  Buki

Boyama Kağıtları

Eğitsel boyama kağıtlarıyla çocuğunuzun küçük kas gelişiminin yanı sıra yaratıcılığı da gelişecek. Haydi en güzel renklerle eğlenceli boyama saatini başlatın!

Boyamak için tıklayın

Çocuklar “kaliteli zaman” sever!

Çalar saatin sesiyle güne başlıyoruz. Hemen uyanıp, kalkıyor ve çocuklarımızı uyandırmaya çalışıyoruz. Hepimiz bir yerlere yetişmek zorundayız. Anne babalar işlerine, çocuklar okula ya da bakımevlerine. Bir kargaşa, bir gürültü evden çıkıyoruz. Ve zor da olsa her aile üyesi, zamanında yerine ulaşıyor.

Ev yaşantısından uzaklaşıp, iş yerlerimize geldiğimizde işlerimize odaklanıyoruz. Elbette, akşam eve dönüş saati gelinceye kadar. Eve dönüş saatine yakın planlarımız başlıyor. Çocuklar, bırakıldıkları yerlerden alınıyor, eve dönülüyor. Bundan sonrasında zaman daha da hızlı akıyor. Akşam yemeği hazırlanmalı, toplanmalı, evin günlük işleri yapılmalı, çocukların dersleriyle ilgilenilmeli, yarın için planlamalar yapılmalı… Sonunda yatma zamanı geliyor. Uyku hazırlıkları derken günün sonuna geliniyor.

Devamı