Sık Sorulan Sorular

Lisego 9. ve 10. Sınıf Paketleri

Lisego nedir?

Lisego, yıllardır tanıdığınız Vitamin Lise’nin yeni adı. Sizlerden gelen yorumları ve gerek okullarda gerekse online ortamda yaptığımız anketleri değerlendirdiğimizde, bir marka değişikliğine giderek yenilenmenin, dinamik doğamıza uygun olacağına karar verdik.

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraklerinden, Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi olan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin 28 yıllık deneyiminin ürünü olan Vitamin ve şimdi Lisego, öğrenciler ve öğretmenler için Türkiye’nin en zengin içerikli online eğitim destek hizmetidir.

Lisego neden farklı?

Öğrencilerin psikolojik ve bilişsel öğrenme düzeyleri ve evrelerini merkezine alarak yapılanan Lisego, içeriğiyle öğrencilerin dersleri daha iyi anlamasını ve kişiselleştirilmiş öğrenme süreci ile tam öğrenmenin gerçekleşmesini amaçlar.

Kavramsal ve aktif öğrenmeyi destekleyerek öğrenciye; kendi öğrenme hızında, istediği zaman, istediği yerde, istediği kadar, öğrencinin yaşam akışı ile paralel, özgüven veren, motivasyon sağlayan, eğlenceli ve düzenli ders çalışma olanağı sunar.

Lisego’da, Vitamin Lise’den farklı neler var?

Vitamin Lise’nin sana özel öğrenme yolu çizen, siz gençlerin ihtiyaçlarını anlayan akıllı, sıradışı ve özgür bir online eğitim destek hizmeti olarak yola çıkış amacını koruyarak Lisego’yu geliştirdik.

Yepyeni bir kullanıcı deneyimi

Öğrenciler, deneme sürecinde artık sadece konu anlatımlarını değil, Lisego’nun tüm özelliklerini kullanabiliyor, ücretli kullanıma geçip geçmeme kararını, bu deneyime göre verebiliyorlar.

Öğretmenler ise daha önce Vitamin’de olduğu gibi, girdikleri andan başlamak üzere Lisego’yu sürekli ücretsiz kullanabiliyorlar. Mevcut öğretmen içeriklerinin yanı sıra artık ders esnasında sunulan sınıf etkinliklerinden yararlanabiliyor, öğretmene özel, açık uçlu sorular da içeren, çıktısı alınabilir ödev kağıtlarını öğrencileriyle paylaşabiliyorlar.

Lisego’da öğrenci ve öğretmenlerin dışında, 20 yaşın üzerindeki herkesin de 1 tam gün boyunca ürünü deneme ve inceleme şansı var. Bu aynı zamanda, açık lisede okuyup Lisego’dan yararlanmak isteyenler için de Lisego’yu inceleme fırsatı.

Yeni satın alma modeli

Lisego’nun Vittrin alanında bulunan özgün Lisego uygulamaları artık, öğrencinin sınıfına özel düzenlenmiş paketler halinde kullanıcısıyla buluşuyor. Artık öğrenci, ayrı ayrı satın almasına gerek kalmadan, Lisego 9. Sınıf ya da Lisego 10. Sınıf paketlerinden kendi sınıf düzeyindeki tüm ders içeriklerine tek paketle ve uygun bir fiyatla ulaşabiliyor.

İhtiyaca uygun çözümler

Başından beri farklı öğrenme düzeylerini, stillerini ve farklı zeka tiplerini referans alırken, Lisego’dan herkesin ihtiyacı doğrultusunda yararlanmasının üzerine gittik ve konuları derinlemesine, çok yönlü çalışmak isteyenler; acelesi olup bir an önce öğrenmesi gerekenler; bir de soru-çözüm odaklı ilerlemek isteyenler için ana arterler belirledik.

Soru-Cevap Etkileşimi

Yalnızca Lisego’dan değil, birbirinizden de öğreneceğiniz çok şey olduğunu bildiğimizden sana, Soru-Cevap Etkileşimi alanı ile aynı konuda farklı kişilerle birlikte çalışmanı, sorarak, tartışarak öğrenmeni destekleyen özgür bir ortam yarattık. Bu alanda sorunu paylaşabilir, başkasının sorusunu cevaplayabilir, “beğen”ebilir, yorumlayabilirsin.

İstediğini istediğin kadar çalışma olanağı

Kısa zamanda etkili öğrenmeyle sonuçlanan üst düzey beceriler kazandıran ve yüksek görsel kalitede üretilen 3D canlandırmalar, simülasyonlar ve interaktif etkinlikleri; her seferinde baştan sona izlemek zorunda kalmaman, yalnızca ihtiyacın olan kesitinden faydalanman için anlamlı parçalara böldük.

Öğretmenli Özet Konu Anlatımları

Ayrıca, ders içeriklerini zenginleştirdik ve öğretmenlerimizi de Lisego’ya davet ettik. Tercih ettiğiniz derste, aklınıza takılan konu ile ilgili özet anlatımlı videolarla, artık Lisego’da konuları ilk ağızdan izlemeniz de mümkün.

Arama Motoru

En başından beri bulunan ve seni doğrudan ihtiyaç duyduğun konuya ulaştıran arama özelliği, artık çok daha akıllı ve hızlı. 9 ve 10. sınıf Lisego kazanımlarına ve bu kazanımlar arası ilişkilere uygun, sınıf seviyesinde sonuç getirebilen aramayı son olarak, hata düzeltme ve “Bunu mu demek istedin?” özellikleriyle geliştirdik.

www.lisego.com

Son olarak, biraz da tarzımızı değiştirdik. Lisego’da biraz daha çılgın ve zıpırız! Ve capcanlı, videolu, gülmeli bambaşka bir tasarımla karşınızdayız. Lisego’ya hâlâ www.vitaminegitim.com üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, www.lisego.com adresinden, bağımsız olarak da ulaşabilirsiniz. Bekleriz...

Lisego 9. ve 10. Sınıf paketlerinde hangi dersler var?

Lisego içeriğinde Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım ile Tarih dersleri yer alır. Tümü MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan ders içerikleri; konu anlatımları, interaktif etkinlikler, 3D canlandırmalar, sanal deneyler, etkileşimli alıştırmalar, videolu çözümlü örnekler, öğretmenli özet konu anlatımları, tarihte zaman çizelgesi, tarama testleri ve deneme sınavlarını kapsar.

Vittrin ve Vitt İşlemleri, Satın Alma, Üyelik

Vittrin nedir?

Vittrin, Türkiye’nin ilk ve en zengin online eğitim uygulamaları marketidir. Lisego üyeliği olan üyeler, farklı sınıflara göre düzenlenmiş “Vitt” adı verilen eğitsel uygulamalardan dilediklerini satın alabilir, dilediklerine abone olabilirler. Vittrin’e www.vitaminegitim.com/vittrin adresinden ulaşılabilir.

"Vitt" Nedir?

Vitt, Lisego üyeliği olan üyelerin, Vittrin aracılığı ile ücretli veya ücretsiz olarak sahip oldukları eğitsel uygulamalardır.

Nasıl Vitt satın alabilirim?

Seçtiğin bir Vitt’i satın almak için, öncelikle kayıtlı bir kullanıcı yani Lisego üyesi olman gerekiyor. Satın alınmış Vitt sadece kullanıcı tarafından görülebileceğinden, satın alma işlemi öğrenci hesabı üzerinden yapılmalıdır.

Almak istediğin Vitt’i inceledikten sonra, fiyat düğmesine tıkladığında, ödeme sayfasına yönlendirilirsin.

Bu alanda ilk olarak, "Ödeme Seçenekleri" başlığı altında, ilgili Vitt’in ödemesini yapacağın ödeme kanalını seç. Daha sonra, Uzak Mesafe Satış Sözleşmesini ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini oku ve kabul ediyorsan ilgili kutucuğu işaretleyip yönergeleri takip ederek satın alma sürecini sonlandır.

Kaç farklı ödeme yöntemi var?

1. Cep Telefonu ile ödeme

Bu ödeme kanalının geçerli olması için, herhangi bir operatöre ait faturalı veya ön ödemeli hattının olması yeterlidir. Bu seçenekle satın alınan Vitt'lerin ücreti telefon faturana yansıtılacak ya da ön ödemeli hattının bakiyesinden düşecektir.

Ödeme kanalları arasından "Cep Telefonu ile Ödeme" seçeneğini işaretlediğinde, karşına bir bilgilendirme ekranı gelecektir.

Bu ekrandaki bilgileri okuduktan sonra, satın almak istediğin Vitt'e ait bilgileri kontrol et.

Ödeme yapmak istediğin cep telefonu numaranı gir.

Cep telefonuna gelen mesajı kontrol edip, "EVET" yazarak 7979'a gönder.

İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, abonesi olduğun Vitt'e, "Benim Vitt'lerim" alanından ulaşabilirsin.

2. Türk Telekom Faturma Yansıt

Bu ödeme kanalının geçerli olması için, hâlihazırda Türk Telekom ADSL hattı kullanıcısı olman gerekiyor. Bu seçenekle, satın aldığın Vitt'lerin ücreti Türk Telekom faturana eklenecektir.

Ödeme kanalları arasından "Türk Telekom Faturama Yansıt" seçeneğini işaretlediğinde, karşına "Türk Telekom Tek Şifre" ekranı gelecektir.

Ödeme, bu ekranda Türk Telekom Tek Şifre kullanıcı e-postanı ve Türk Telekom Tek Şifreni girdikten sonra gerçekleşir.

Henüz bir "Tek Şifren” yoksa ve Tek Şifre hakkında bilgi almak istersen tıkla.

Bu şekilde, ödemen Türk Telekom faturana yansıtılır. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, abonesi olduğun Vitt'e, "Benim Vitt"lerim alanından ulaşabilirsin.

3. Kredi Kartı ile ödeme

Bu ödeme kanalının geçerli olması için, adına kayıtlı ve geçerli bir kredi kartının olması yeterlidir.

Ödeme kanalları arasından "Kredi Kartı ile Öde" seçeneğini işaretlediğinde, ödemenin gerçekleşmesi için "3pay" sayfasına yönlendirileceksin. Ödeme yapmak için cep telefonu numaranı girip, "Devam" düğmesine tıkla.

Daha sonra, cep telefonuna gelen mesajı kontrol edip, "EVET" yazarak 7979'a gönder.

Çıkan ekranda, ödeme kanalı olarak "Kredi Kartıyla Ödeme" seçeneğini işaretle.

3pay'de kayıtlı bir kredi kartın yok ise formu doldurarak adına kayıtlı bir kredi kartını sisteme ekle.

Girmiş olduğun kartı seçip, kredi kartının arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodunu ilgili alana yaz.

İşleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğine dair açıklamanın yazılı olduğu ekranla karşılaşacaksın.

İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, satın aldığın Vitt'e "Benim Vitt'lerim" alanından ulaşabilirsin.

Vittrin'den satın almak güvenli mi?

Bir Türk Telekom şirketi olan Sebit tarafından hazırlanan Vitamin ve Lisego, halen 1 milyondan fazla kişinin üye olduğu, güvenilirliği kanıtlanmış bir platformdur. Satın alma işlemleriniz, gizliliğe son derece önem verilen, güvenilir platformlarda yapılmaktadır. Sitemizde güvenliğinizi sağlamak için, kullanıcı ve site arasında gerçekleşen iletişimde "128 bitlik SSL sertifikası" kullanılmaktadır.

Satın aldığım Vitt'ler nerede?

Satın almış olduğun Vitt'lere ulaşmak için önce, www.lisego.com sitesine kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapmış olman gerekiyor. Karşına çıkan ekranın sol üst köşesinde göreceğin kendi adına tıkladığında açılan menüden "Benim Vitt'lerim"e ulaşabilir, almış olduğun bütün Vitt'leri bir arada görebilirsin.

Satın alma işlemimin gerçekleştiğinden nasıl emin olabilirim? Hangi hizmetler için ne ödemeler yapmışım?

Satın aldığın Vitt "Benim Vitt'lerim" alanında görünüyorsa, ödemenin sorunsuz gerçekleştiğinden ve bu Vitt'in kullanım hakkının sende olduğundan emin olabilirsin demektir. Online olarak Vitt satın almak için vermiş olduğun bütün siparişlere "Benim Vitt’lerim” alanının sağ alt köşesindeki "Vitt İşlemlerim" düğmesine basarak ulaşabilirsin. Açılan ekranda, o güne kadar aldığın Vitt'lerin bütün ödemelerini görebilirsin.

"Vitt İşlemlerim" nedir? Ne işe yarar?

Online olarak Vitt satın almak için vermiş olduğun bütün siparişlere "Benim Vitt'lerim" alanının sağ alt köşesindeki "Vitt İşlemlerim" düğmesine basarak ulaşabilirsin. Açılan ekranda, o güne kadar aldığın Vitt'lerin bütün ödemelerini görebilirsin.

Almış olduğum Vitt'i iptal edebilir miyim?

Almış olduğun Vitt, her ay düzenli olarak ödeme talimatı verdiğin bir Vitt ise bu Vitt'in düzenli ödeme talimatını iptal edebilirsin. Böylece, bir sonraki ay üyeliğin yenilenmeyecektir. Ancak almış olduğun Vitt, tek bir ödeme ile alınmış bir Vitt ise iptal edemezsin. Tek seferde alınan sınav gibi Vitt'lerin iade imkanı bulunmamaktadır.

Aylık Vitt'lerden almış olduğun Vitt'in ödeme talimatını iptal etmek için, "Benim Vitt'lerim" alanının sağ alt köşesindeki "Vitt İşlemlerim" düğmesine tıkla. Açılan ekranda ise yine sağ altta görülen "Ürün İptali" düğmesine tıkla.

Karşına, "Ürün İptal" ekranı çıkacaktır. Burada, iade etmek istediğin Vitt'in yanındaki "İptal et" düğmesine tıkladığında ise onay almak üzere tekrar şifren sorulacaktır.

Şifreni doğru girdikten sonra işlemin onaylandığını göreceksin. İptal ettiğin Vitt'i, yenilenme zamanına kadar "Benim Vitt'lerim" altında görmeye devam edeceksin. Sonrasında ise Vitt'in yenilenmeyecek ve "Benim Vitt'lerim"den silinecektir.

Lisego’ya kimler üye olabilir?

Lisego’ya tüm lise öğrencileri ve devlet okullarında ve özel okullarda lise düzeyinde görev yapan tüm öğretmenler üye olabilir. Öğretmenler için deneme kullanımı söz konusu değildir çünkü öğretmen olan kullanıcılar, Lisego’ya girdikleri andan itibaren tüm özelliklerini ücretsiz ve sınırsız kullanım hakkına sahiptirler.

Ayrıca, 20 yaşın üzerindeki herkesin üye olarak, 1 tam gün boyunca Lisego’yu deneme ve inceleme şansı var. Bu aynı zamanda, açık lisede okuyup Lisego’dan yararlanmak isteyenler için de Lisego’yu inceleme fırsatı sunar.

"Lisego Üyesi" kimdir?

Lisego’ya ücretsiz olarak üye olup, kişiye özel düzenlenmiş Lisego ekranını kullanma ve Vittrin üzerinden Lisego Paketi satın alma hakkına sahip olmuş kullanıcımızdır. Kendisi artık, yaşıtlarından, Lisego dünyasını keşfetmiş diğer liselilerden oluşan bir topluluğun parçasıdır. Üye olduğu andan itibaren Lisego’nun özel e-postaları kendisine ulaşır.

"Lisego Abonesi" kimdir?

Lisego’dan çok boyutlu fayda sağlamak amacıyla, eğitsel uygulamaların bulunduğu market alanı olan Vittrin'de satılan Lisego uygulamalarına abone olan kullanıcımızdır.

Geçen yıl Vitamin 'e üye olmuştum. Şimdi ne olacak?

Geçen yıl Vitamin’e ücretsiz üye olmuş, sınırlı kullanım hakkına sahip kullanıcılarımızdan biri olarak bu yıl, Lisego’yu 1 gün süre ile ücretsiz, sınırsız kullanma, üstelik bu süre boyunca Lisego’nun yalnızca konu anlatımlarını değil, tüm özelliklerini deneyimleme şansı kazanıyorsunuz.

Tek yapmanız gereken, mevcut Vitamin şifrenizle Lisego’ya giriş yapmak. Ayrıca, Vitamin’den satın aldığınız bir paket varsa, o da doğrudan Lisego’ya transfer edilecektir.

Geçen yıl Vitamin abonesi olmuştum. Hâlâ ödemeye devam ediyorum. Şimdi ne olacak?

Geçen yıldan beri ücretli olarak Vitamin aboneliğini devam ettiren kullanıcılarımız olarak bu yıl, en avantajlı Lisego fiyatlarına sahipsiniz. Ödeme yaptığınız sürece, geçen yıldan sahip olduğunuz avantajlı Vitamin fiyatları ile maksimum Lisego deneyimi yaşayabileceksiniz.

Öncelikle, Lisego’da yeni sınıfınızı belirleyin. İlk girişinizde, geçen yıl kullandığınız paketler “Sınıf Değiştirme İşlemleri” sırasında size sorulacak ve otomatik olarak yeni sınıfınıza transfer edilecektir.

Geçen yıldan beri Vitamin abonesiyim. İptal ettirirsem ne olur?

Aboneliğini iptal ettirdiğin durumda, ne yazık ki geçen yıldan sahip olduğun paketin Lisego’ya transferi gerçekleşemeyecek ve yeni fiyatlar üzerinden tekrar abone olman gerekecektir.

Geçen yıl 8. sınıf öğrencisiydim? Bu yıl ne olacak?

Vitamin dünyasından kopmak zorunda değilsin! Vitamin, lisede de yepyeni özellikleri ve yepyeni markasıyla -Lisego- öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Vitamin’den satın aldığın herhangi bir paket, mevcut Vitamin şifrenle giriş yapabileceğin Lisego’ya doğrudan transfer edilebiliyor.

Lisego Sınıfım kutusu ne işe yarar?

Lisego kutusunun içerisindeki 1 yıllık üyelik kartı, Lisego’ya 365 gün boyunca abone olmanı sağlar. Bu 1 yıllık süre, ürünü etkinleştirdiğin tarihten itibaren başlar. Ürün kapsamı, üyelik kaydı sırasında seçtiğin sınıfla belirlenir.

Lisego Sınıfım kutusu aldım, aboneliğimi nasıl başlatabilirim?

Lisego Paketini etkinleştirmek ve aboneliğini başlatmak için lütfen aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygula:

1. Etkinleştirme Kodu alanını madeni para ya da benzeri bir cisimle hafifçe kazı.

2. www.lisego.com/etkinlestir adresine girip, Ürün Numarasını ve Etkinleştirme Kodunu ilgili alanlara yaz.

3. Lisego paketini kullanacağın sınıfı belirle ve T.C. Kimlik Numaranı gir.

4. Üyeysen; etkinleştirme işlemin tamamlanmıştır. Mevcut şifrenle Lisego’ya giriş yapabilirsin.

Üye değilsen; lütfen üyelik adımlarını tamamla.

5. Lisego’ya hoş geldin!

Daha önceden Vitamin üyeliğin varsa, mevcut şifreni kullanabilirsin.

1 yıllık Lisego aboneliğin, Etkinleştirme Kodu onaylandığı andan itibaren başlamış olacaktır .

Eğitim öğretim yılının ortasında yıllık Lisego paketi satın aldım. Okul kapandığında kullanamayacak mıyım?

Lisego yıllık paketleri yalnızca eğitim öğretim yılını değil, tüm bir yılı kapsar. Bu yüzden, hangi ay almış olursan ol, paketini 365 gün süreyle kullanım hakkın var.

Bir arkadaşım beni Lisego’ya davet etmiş. Nasıl giriş yapabilirim?

Davet e-postasındaki linke tıklayıp üye olma sürecini takip ederek Lisego’ya giriş yapabilirsin. Aynı işlemi Lisego ana sayfasından da gerçekleştirebilirsin.

Öğretmenlerimize Özel

Lisego nedir?

Lisego, öğretmen ve öğrenciler için hazırlanmış, internet üzerinden ulaşılan, Türkiye’nin en zengin online öğrenme ortamıdır. Öğrencilerin psikolojik ve bilişsel öğrenme düzeyleri ve evrelerini merkezine alarak yapılanan Lisego, içeriğiyle onların dersleri daha iyi anlamasını ve kişiselleştirilmiş öğrenme süreci ile tam öğrenmenin gerçekleşmesini sağlar.

Kavramsal ve aktif öğrenmeyi destekleyerek öğrenciye; kendi öğrenme hızında, istediği zaman, istediği yerde, istediği kadar, öğrencinin yaşam akışı ile paralel, özgüven veren, motivasyon sağlayan, eğlenceli ve düzenli ders çalışma olanağı sunar.

Öğretmen olarak Lisego’dan nasıl yararlanabilirim?

Öğretmen olarak, girdiğiniz andan başlamak üzere Lisego’yu sürekli ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Mevcut öğretmen içeriklerinin yanı sıra ders esnasında sunulan sınıf etkinliklerinden yararlanabilir, öğretmene özel, açık uçlu sorular da içeren, çıktısı alınabilir ödev kağıtlarını öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.

Lisego’ya giriş yapabilmek için tek yapmanız gereken, devlet okulunda ya da özel okulda görev yapan öğretmenlerimiz için farklılaşan, aşağıda takip eden iki soru-cevaptan birini incelemek olacaktır.

Özel okulda görevli öğretmenim. Lisego’yu nasıl kullanabilirim?

Kurumsal olarak Vitamin/Lisego üyesi olan okullardaki öğretmen ve öğrencilerimiz, "Giriş" bölümünden giriş yaparak Lisego’yu kullanabilirler. Eğer okulunuz kurumsal üye değilse, Lisego’yu kullanmak için Kayıt Formu’nun tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Kayıt Formu’na:

1- Anasayfada yer alan “Üye Girişi” -> “Üye Ol” -> Öğretmen Üyeliği alanından,

ya da

2- Anasayfada yer alan “Ücretsiz Üye Olmak İçin” alanını tıkladığınızda sayfanın altında yer alan “Öğretmen Üyeliği” alanından

ulaşabilirsiniz.

Lisego hangi sınıfları kapsar? İçeriğinde hangi dersler var?

Lisego, 9 ve 10. sınıflar için Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Dil ve Anlatım derslerini, MEB müfredatı ile uyumlu olarak sunar.

Lisego’nun içeriğinde neler var?

Lisego dersleri, liselinin yaşam hızına ve ilgi alanlarına uygun bir dinamizmle sunar.

Lisego’nun sıradışı, özgün ve zengin eğitsel içerikleri öğrenciye, yüksek görsel kalitede üretilen 3D Canlandırmalar, Simülasyonlar, Videolu Çözümlü Örnekler ve İnteraktif Etkinlikler ile kısa zamanda etkili öğrenmeyle sonuçlanan üst düzey beceriler kazandırır.

Dersleri temel bilgilerden başlayıp en ince detayına kadar kademeli bir yapı ile anlatan Lisego,konuları derinlemesine, çok yönlü çalışmak isteyenlere olduğu kadar, acelesi olup bir an önce öğrenmesi gerekenler ve soru-çözüm odaklı ilerlemek isteyenler için ideal çalışma ortamı sunar.

Lisego MEB müfredatı ile uyumlu mudur?

Lisego, MEB müfredatı ile uyumlu ve müfredat değişiklikleri takip edilerek güncellenen yapıdadır.

Özel okul öğretmeyim ve okulumuz Lisego Kurumsal üyesi. Kurumsal üyeliğin yararları nelerdir?

Yalnızca Lisego Kurumsal üyelerinin faydalanabildiği öğretmen araçları ile öğrencilerinize istediğiniz her yerden, her zaman ulaşabilir, Lisego’daki binlerce özgün soruyla öğrencilerinizin yeterliklerini sınayabilir, performanslarını takip edebilir, öğrencilerinize kendi oluşturduğunuz sorulardan oluşan sınavlar gönderebilir, sonuçlarını ayrıntılı raporlarla inceleyebilirsiniz.

Dokümanlarınızı Lisego’da saklayabilir, istediklerinizi öğrencilerinizle ya da öğretmen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dahası, “Sanal Sınıf” aracılığıyla öğrencilerinizle online ders işlemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Devlet okulu öğretmeyim. Lisego’nun hangi fonksiyonlarından yararlanabilirim?

Sınıfınız Lisego içeriklerini kullanabilir ya da siz öğrencilerinize Lisego’da neleri çalışacakları konusunda önerilerde bulunabilirsiniz. Lisego öğrencilerinize, 3D Canlandırmalar, Simülasyonlar, Videolu Çözümlü Örnekler ve İnteraktif Etkinlikler ile kısa zamanda etkili öğrenmeyle sonuçlanan üst düzey beceriler kazandırır.