Lisego Okulda Kullanıldığında Çok Daha Etkili!

Öğretmene ve öğrenciye bütünsel çözümler sunar...

Türkiye'nin en büyük ve öncü eğitim şirketi Sebit’in ve Vitamin’in 28 yıllık deneyimi ile lise öğrencilerinin ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yaratılan Lisego, tüm birikimini sizlerin değerli deneyimlerinizle birleştiriyor.

Lisego Kurumsal; okul üyeliği ile Lisego’yu, markamızın misyonu ve vizyonu ile doğrudan örtüşen okullarla bütünleştirir. Lisego Kurumsal üyesi olan kullanıcılarına eğitsel ve yönetsel çözümler sunar.

Her türlü soru ve öneriniz için kurumsal desteğe hazırız.

444 999 4
İçerikte İçiniz Rahat Olsun
Öğrencilerinizi Yakından Takip Edin
Okul İşlerinizi Kolaylaştırın
Mesleki Gelişiminize Vakit Ayırın

İçerikte İçiniz Rahat Olsun

Öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarına uygun güvenilir içerik...

9. ve 10. Sınıf öğretim programına uygun içeriklerle öğrenme ortamlarını zenginleştirerek, öğretim materyallerini etkin kullanım yöntemleri ve ders içi süreçlerinize destek kullanım materyalleri sunarak siz değerli eğitimcilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Öğrencilerinize, onların dünyasında anlamlı olan içeriklerle ulaşabileceğiniz, derslerinizde size destek olması için her zaman ve kolaylıkla erişebileceğiniz bu çok boyutlu eğitim ortamının, mesleki kazanımınız olmasını dileriz.

Her Bir Öğrencinizi Yakından Takip Edin

Ne kadar iyi tanırsanız, başarılarına o kadar katkıda bulunursunuz...

 • Binlerce özgün soru ve çözümleri
 • Kazanım bazlı ölçme değerlendirme
 • Ödev gönderme ve anlık takip etme
 • Öğrenci ve sınıf bazında kullanım ve başarı durumu raporları

Lisego’da öğrencileriniz öğrenme hızlarına ve öğrenme tiplerine göre bireysel olarak çalışma fırsatı bulurken, Öğrenci Raporları sayesinde sizler de çok yakında öğrencilerinizin çalışmalarını, performanslarını yakından takip edebilirsiniz.

Lisego’daki binlerce özgün soruyla öğrencilerinizin yeterliklerini sınayabilecek, eksiklerini kapatmaları için Lisego’nun zengin içeriklerinin yanı sıra kendi hazırladığınız içerikleri göndererek hedef odaklı çalışmalarını destekleyebileceksiniz.

Okul İşlerinizi Kolaylaştırın

Zengin öğrenme ortamları ve ders içi kullanım materyalleri

Lisego Kurumsal sizlere, öğrencilerinize istediğiniz her yerden, her zaman ulaşabilme konforu sunar. Dokümanlarınızı Lisego’da saklayabilir, istediklerinizi öğrencilerinizle ya da öğretmen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Öğrencilerinize ödev ve sınav gönderebilir, sonuçlarını ayrıntılı raporlarla inceleyebilirsiniz.

Dahası, Sanal Sınıf aracılığıyla öğrencilerinizle online ders işlemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Mesleki Gelişiminize Zaman Ayırın

250 bine yakın öğretmenimiz burada!

 • Canlı Eğitimler
 • Eğitim Videoları
 • Öğretmenler Paylaşım
 • Öğretmenler Forum
 • Yıllık Planlar
 • Seminerler-Konferanslar
 • (Canlı Yayın)

Vitamin Öğretmen portalı, öğretmenlere yönelik, internet üzerinden erişilen, özgün içerikli bir mesleki gelişim ve paylaşım platformudur.

Kendisini sürekli geliştirme ihtiyacı hisseden, eğitim teknolojilerine ve yenilikçi eğitim yöntemlerine ilgi duyan, paylaşımın değerine inanan ve eğitimde kalitenin yükselmesinde sorumluluk hisseden tüm çağdaş öğretmenlerin buluşma noktasına sizleri de davet ediyoruz.

www.VitaminOgretmen.com