Kampanyalar ve Duyurular

"İngilizcemi geliştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmam" diyenlerdensen, Lisego Vittrin'e gelmelisin!

Başlangıç Tarihi: 01.04.2014

Çünkü, Sesli Sözlük'ün Lisego üyelerine armağanı olan birbirinden eğlenceli 6 ücretsiz oyun, Lisego Vittrin'de seni bekliyor. Her seviyeye uygun olarak hazırlanmış olan oyunlarla İngilizce sözcük hazinene yeni sözcükleri eklemek için bu fırsatı kaçırmamalısın.

Nasıl mı?

Hemen buraya tıkla. Listede yer alan "Hafıza Testi", "Becerikli Kelimeler", "Kelime Cambazı", "Kelime Çifti Bulma", "Kelime Yarışı" ve "Sözlük Hazinesi" oyunlarından istediğini ya da hepsini indir. Sonra da seviyeni seçip oyunları ücretsiz oynamaya başla!

Oyunlar, üç seviyeden oluşuyor. Başlangıç düzeyi ilkokul, orta düzeyi ortaokul, ileri düzeyi ise lise müfredatına uygun hazırlanmış. Sen kendi seviyene göre seçimini yapabilirsin.

Oyunlarla ilgili küçük ipuçları da verelim...

Hafıza Testi Oyunu’nda karışık bir tablo karşına çıkacak. Kelimelerin İngilizce karşılıklarını bu tabloda bulurken, bir bakmışsın ki akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlamışsın...

Kelime Cambazı Oyunu’nda ise hem bilginle hem zamanla yarışacaksın. Çoktan seçmeli soruları hızlıca okuyup yanıtlaman lazım. Sen testlerden buna alışkınsın zaten...

Hem İngilizcene hem görsel hafızana güveniyorsan, Kelime Çifti Bulma Oyunu tam sana göre! Verilen kapalı kartlardaki İngilizce ve Türkçe kelimeleri anlamlarına göre eşlerken, hızlı olman adını üst sıralara yazdıracak!

Kelime Yarışı Oyunu ise, hız tutkunlarına...İngilizce ve Türkçe verilen kelime çifti sorularına doğru bir şekilde, en hızlı yanıtı veren bu oyunu kazanıyor.

Kelimelerin, İngilizce doğru karşılıklarını, zamana karşı yarışarak bulduğun Sözcük Hazinesi Oyunu’nda ise eksik harfleri yerine yerleştirirken sadece 7 kez hata yapma hakkın var. Aman dikkat!

Sıra geldi Becerikli Kelimeler Oyunu’na... İngilizce ve Türkçe karşılıkları verilmiş olan kelimelerin doğru eşleşip eşleşmediğini bulman gerekiyor. Unutma, en hızlı bitiren, en yüksek puanı alır!

Lisegolu İngilizcesini geliştirmek için bu fırsatı kaçırmaz!

Sesli Sözlük İngilizce Oyunlar