Kampanyalar ve Duyurular

2 Lisegolu “Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu”nda!

Lisego’da Lisego Puanı uygulaması ilk meyvelerini verdi! :)

“15 Mayıs’a kadar en yüksek Lisego Puanı kazanan 9. ve 10. Sınıf öğrencisi, “Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu”ndan 2 ders alma + konaklama ayrıcalığı kazanıyor!” demiştik.

Ve Lisego veritabanı kayıtlarına göre puanlar, Gözde ve Eda’ya gitti!

İzmir’den 9. Sınıf öğrencisi Gözde Akgül ve Konya’dan 10. Sınıf öğrencisi Eda Tosun, bir buçuk ay boyunca topladıkları Lisego Puanlarıyla Sabancı Üniversitesi yolcusu olmaya hak kazandılar!

1 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında kendi sınıf düzeylerinde en yüksek Lisego Puanını kazanmış olan Gözde ve Eda, Sabancı Üniversitesinde, fen bilimlerinden yönetim bilimlerine, sanattan sosyal bilimlere, yabancı dillerden yaratıcı zeka etkinliklerine kadar istedikleri bir alandan, 2 ders seçebilecekler. Bu derslerin ücreti ve konaklama bedeli ise kendilerine Lisego’dan armağan olacak.

Gözde ve Eda’yı kutluyor, Sabancı Üniversitesinin kendilerine istedikleri geleceği kurma yolunda bol ilham vermesini diliyoruz.

Lisegolular, bu daha başlangıç! Siz puanlarınızı toplamaya devam edin. Sürpriz avantajlar olarak size geri döneceğini göreceksiniz.

Sabancı Kampanyası