Kurumsal Üyelik nedir?

Kurumsal Üyelik, Vitamin’e üye okulların öğretmen, öğrenci ve velilerine eğitsel çözümler sunan bir üyelik çeşididir. Kurumsal üyeliğin başlayabilmesi için sınıfın tüm öğrencilerinin ürünü satın almaları gerekmektedir.

Kurumsal üyelikle Vitamin ürünleri, sınıfta yardımcı kaynak olarak kullanılabilir, öğrencilerin evde yaptığı çalışmalar öğretmen ve velileri tarafından takip edilebilir.

Kurumsal üyeliklerde online ürünlerimiz (Teddy’s Ready ), basılı materyallerle desteklenmektedir.

Vitamin Kurumsal Üyelik için 444 9 994 numaralı telefondan Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

4. Sınıf Vitamin

Vitamin, öğrenci ve öğretmenlere çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunan, Türkiye’nin en kapsamlı ve en zengin online eğitim destek hizmetidir.

4. sınıflar için;

 • Türkçe
 • Matematik
 • Fen Bilimleri
 • Sosyal Bilgiler derslerini içerir.

Kapsamında, MEB öğretim programı ile uyumlu çalışma planları, deneyler, haritalar, problem çözme etkinlikleri, canlandırmalar, etkileşimli alıştırmalar, eğitsel oyunlar ve binlerce değerlendirme sorusu bulunmaktadır.

Kurumsal 4. Sınıf Vitamin Nedir?

4. sınıf Vitamin’i okulunda ya da sınıfındaki tüm öğrenciler ile birlikte kullanmak isteyen özel veya devlet kurumları kurumsal üye olurlar. Kurumsal üyeliklerde öğretmen ve yöneticilere ücretsiz üyelik tanımlamaları yapılır.

Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı

Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı, Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi Sebit’in geliştirdiği yeni okuma yazma ürünüdür. Ses Temelli Okuma Yazma Yöntemini en iyi şekilde destekleyen Kayıp Sesler Ülkesi, senaryo temelli hazırlanmıştır.

İlkokul 1. sınıf öğrencilerinin okuma yazmayı hızlı ve kolay öğrenmesini sağlayan Kayıp Sesler Ülkesi, öğretmenlerin de sınıfta kullanabilecekleri zengin bir kaynaktır. Kayıp Sesler Ülkesi Okuma Yazma Destek Programı, her ses için özel hazırlanan 29 şarkı, 277 animasyon ve 214 uygulama olmak üzere toplam 520 öğrenme nesnesinden oluşur.

Henüz oyun çağında olan öğrencileri, okuma yazma öğrenme sürecinde desteklemeyi hedefleyen Kayıp Sesler Ülkesi, ilkokul öğretmenlerinin ihtiyacı olan her şeyi tek bir kaynakta bulabilmelerini sağlar. Ürünün Öğretmen Sayfası, “Öğretmen Araçları”, “Ses Grubu Çalışmaları”, “Faydalı Bilgiler” ve “Okuma Yazmaya İlişkin” bölümlerinden oluşur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

TEDdy’s Ready İngilizce Eğitim Programı

Ayrıntılı bilgiye www.vitaminegitim.com/teddy adresinden ulaşabilirsiniz.

İngilizce'ye yeni başlayanlar için, çeşitli materyallerle zenginleştirilmiş; etkili, kolay ve kalıcı İngilizce öğretmede kullanılan eğitim programıdır.Öğretmen, öğrenci ve aktivite kitapları, şarkı, animasyon, sınıf ve interaktif oyun CD'leri, flaş kartlar, posterler, TEDdy kuklası ve online programı ile öğretmene zengin bir kaynakla İngilizce öğretme fırsatı yaratır.TEDdy's Ready, Türkiye'nin ilk online uzantılı İngilizce eğitim setidir.

Etkili ve kalıcı öğrenmenin kapılarını açan bu programın tüm detayları, sınıf içi uygulamaları videolarla anlatılmıştır. Öğretmen arama moturunu kullanarak, tüm etkinliklere, videolara, temalara pratik bir şekilde ulaşabilir.

TEDdy’s Ready’nin öğretmene özel hazırlanan raporlama özelliği, öğretmenin öğrencisinin evde yaptığı çalışmaları takip edebilmesini sağlar. Bu raporda öğretmen, öğrencinin hangi temada hangi uygulamalarda ne kadar çalıştığını detaylı görebilir.

Basılı materyaller öğrenci ve öğretmen seti olarak ikiye ayrılmaktadır.

Öğretmen seti

 • Öğretmen Kitabı
 • Flaş kartlar
 • Posterler
 • Sınıf CD'si
 • Animasyon CD'si
 • TEDdy's Kuklası
 • TEDdy's Ready Online

Öğrenci

 • Öğrenci Kitabı
 • Etkinlik Kitabı
 • Şarkı CD'si
 • Animasyon CD'si
 • İnteraktif Oyun CD'si
 • TEDdy's Ready Online

Teddy's Having Fun

Teddy’s Having Fun, eğitim teknolojileri alanında 28 yıllık birikimiyle Vitamin’in üreticisi Sebit’in MEB ilkokul 2. sınıf öğrencilerine yönelik geliştirdiği online İngilizce okula destek ürünüdür.

Özgün bir eğitim ürünü olan Teddy’s Having Fun, Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı İngilizce 2. sınıf öğretim programına; konu, tema ve kazanımlar olarak birebir uyumlu hazırlanmıştır.

Teddy’s Having Fun; Şarkılar, Karaokeler, Oyunlar, Boyamalar ve Konuşan Sözlük ile öğrencinin İngilizce öğrenme motivasyonunu artırır. 10 ünite, 50 etkinlik ve 120 kelimeden oluşan Konuşan Sözlük ile pdf formatında çıktısı alınabilen 40 ödevden oluşan Teddy’s Having Fun, öğretmene sınıfta kullanabileceği zengin bir kaynak sunar.

Teddy’s Having Fun’da öğretmene özel hazırlanan raporlama özelliği, öğretmenin öğrencisinin evde yaptığı çalışmaları takip edebilmesini sağlar. Bu raporda öğretmen, öğrencinin hangi ünitede hangi uygulamalarda ne kadar çalıştığını detaylı görebilir.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.