Kayıp Sesler Ülkesi

Seslerin dünyasını bu adada keşfet!

32 yıllık deneyimi ve birikimiyle Vitamin’in üreticisi Sebit, velilerin ve öğrencilerin en çok zorlandıkları sınıf olan 1. sınıf için yeni nesil bir okuma yazma ürünü geliştirdi.

Artık 1. sınıf olmak çok eğlenceli...

Eğitim ve teknolojinin bütünleştiği en iyi örneklerden biri olan Vitamin, öğrencilerin okulda öğrendiklerini evde keyifli uygulamalarla pekiştirebilecekleri senaryo temelli okuma yazma ürünüyle yeni eğitim öğretim yılında 1. sınıf öğrencilerinin ve velilerinin yanında...

Doğru yazı karakterleri bu üründe!

Okuma yazma ürünlerinde farklı yazı karakterlerinin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan karışıklığı düzeltmek için Vitamin, doğru yazı karakterini oluşturdu.

Eğlenceli karakterlerle maceraya katıl!

Kayıp Sesler Ülkesi’ndeki tüm uygulamalar ve animasyonlar birbirini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrenciler, 29 harfi, ses gruplarına göre belli bir akış içerisinde öğrenirler.

Öğrenci, her ses grubunda sıralı dizilmiş bir çalışma planıyla karşılaşır. Etkinlikleri sırayla takip ettiğinde seslerden hecelere, sözcüklere, cümlelere ve buradan da metinlere ulaşır.

Kayıp Sesler Ülkesi’ndeki maceranın bir kahramanı olarak okuma yazma sürecine katılan öğrenciler, animasyonlar, uygulamalar ve şarkılar eşliğinde okuma yazmayı severek, hızlı ve kolay öğrenecekler.