Vitamin yepyeni bir yıla çok hazır! Ya sen?

Bilenler bilir. Vitamin yıllardır öğrencilere ders çalışmayı sevdirip notlarını yükseltiyor, sınavlara kolaylıkla hazırlanmalarını sağlıyor. Onların okul yaşamını hatta ev yaşamını kolaylaştırıyor. Ev yaşamını derken, en azından anne babalarla bir klasik hâline gelmiş olan “Ders çalış!” savaşlarını sona erdiriyor :)

Bu yüzden sürekli kullanıcılarımız her yıl Vitamin’le yeniden buluşmanın, yeni kullanıcılarımız da Vitaminli olmanın heyecanını yaşıyorlar.

Vitamin’de 2015-2016 Yenilikleri

Biz de sürekli güncellenen dinamik bir öğrenme ortamı olarak, yeni eğitim öğretim yılında da sizleri Vitamin yenilikleriyle karşılıyoruz.

  • Fen Bilimleri dersinde, 4. Sınıf ve 7. Sınıf öğretim programını MEB öğretim programına uygun olarak güncelledik. Vitamin sınıf paketlerini, güncellenen programa uygun yeni içeriklerle zenginleştirdik. 5. ve 6. Sınıf seviyelerinde alıştırmalar ekledik.
  • Matematik dersinde, 7. Sınıf öğretim programını MEB öğretim programına uygun olarak güncelledik. Vitamin sınıf paketlerini, güncellenen programa uygun yeni içeriklerle zenginleştirdik. 5. ve 6. Sınıf seviyelerinde alıştırmalar ekledik.
  • Sosyal Bilgiler dersinde, özellikle 5. ve 8. Sınıf seviyelerinde sorular ve sınavlar  ekledik, eklemeye de devam ediyoruz.
  • Türkçe dersinde, dilbilgisi alanında “Dilbilgisi Kartları” hazırlıyoruz. Tamamlandığında hemen Vitamin paketlerine ekleyeceğiz.

Vitamin 6. ve 7. Sınıfta İngilizce!

Vitamin’den en çok istediğiniz gerçekleşti! 6. ve 7. Sınıf İngilizce dersi, MEB öğretim programına uygun olarak Vitamin’e eklendi.

Artık 6. ve 7. sınıf öğrencileri de ders kitabındaki konulara Vitamin’den ulaşıp; videolu konu anlatımları, alıştırmalar ve interaktif etkinliklerle İngilizce çalışabilecekler. Bunun yanı sıra TEOG Sınavı’na yönelik, sağlam bir İngilizce temeli oluşturabilecekler. 

İki yeni TEOG Deneme Sınavı Vitamin’de

TEOG deyince; TEOG’la ilgili Vitamin yeniliğini de paylaşmak istiyoruz. Merkezi TEOG sınavındaki sorularla %100’e çok yakın bir oranda örtüşen Vitamin TEOG Deneme Sınavları sayesinde, tüm öğrencilerimizin TEOG başarılarında önemli artışlar gözlenmesi bizi çok mutlu ediyor.

Bu yıl, merkezi sınav kapsamındaki tüm dersleri içeren Vitamin TEOG Deneme Sınavlarına iki yeni sınav daha ekledik. Böylece, TEOG’a hazırlanan Vitaminciler iki kat daha sağlam adımlarla ilerleyecekler.

Biz Vitamin olarak, 2015-2016 eğitim öğretim yılını son derece enerjik karşılıyoruz. Hepinizi Vitamin’e, birlikte ders çalışmaya bekliyoruz!