Vitamin,
aboneliğini sürdürenleri ödüllendiriyor!

Vitamin, mevcut Vitamin üyelikleri ve abonelikleri olan kullanıcılarını yenilenen Vitamin’de bazı ayrıcalıklarla karşılıyor.

Geçen yıl Vitamin’e ücretsiz üye olmuş, sınırlı kullanım hakkına sahip kullanıcılar bu yıl,

  • Vitamin’i 3 gün süre ile ücretsiz, sınırsız kullanma,
  • Bu süre boyunca Vitamin’in yalnızca konu anlatımlarını değil, tüm özelliklerini deneyimleme şansı kazanıyor.

Tek yapmaları gereken, Vitamin’e giriş yapıp, karşılarına gelen ekranda, 2013-2014 eğitim yılında hangi sınıfta olduklarını belirttikten sonra, Vitamin ekranında “Denemeye Başla” düğmesine basmak.

Geçen yıldan beri ücretli olarak Vitamin aboneliğini devam ettiren kullanıcılar ise bu yıl, en avantajlı Vitamin fiyatlarına sahipler!

Ödeme yaptıkları sürece, geçen yıldan sahip oldukları avantajlı Vitamin fiyatları ile maksimum Vitamin deneyimi yaşayabilecekler. Unutmayın, aboneliğinizi iptal ettirdiğiniz durumda yeni fiyatlar üzerinden abone olmanız gerekecektir.

Vitamin hediye edin, çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunun

Vitamin yeniliklerinden biri de eklenen “Hediye Et” özelliği. Çoğumuzun burs vermek gibi bir ayrıcalığı olamasa da “Başarı çorbasında benim de tuzum var” diyebilmek, artık Vitamin’le hiç de zor değil. Sevdiklerinize, belki de hiç yüzünü dahi görmediğiniz ama eğitimine katkıda bulunmak istediğiniz öğrencilere uygun fiyatlarıyla Vitamin paketleri satın alıp göndererek, bu çok boyutlu öğrenme ortamından yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.