Gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Arkaplan
  Fen Bilimleri, Matematik,
  Türkçe ve Sosyal Bilgiler ve
  İngilizce dersleri...
  4. Sınıf Vitamin'le çok kolay!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  Bulut
 • Arkaplan
  Okuma yazmayı,
  animasyonlar, etkileşimli uygulamalar,
  şarkılar ve oyunlarla,
  öğren!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
  Kayıp Sesler Ülkesi'nde
 • Arkaplan
  Teddy’s Ready
  hazır mısın?
  Teddy seni bekliyor.
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
  Peki sen İngilizceyi çok iyi öğrenmeye
 • Arkaplan
  Vitamin'in
  Zengin ve Renkli Dünyasında
  Ders Çalışmayı Çok Seveceksin!
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar

Ortaokula sağlam bir başlangıç için Vitamin 4. Sınıf!

Türkiye’nin öncü eğitim şirketi Sebit’in geliştirdiği, Türkiye’de milyonlarca öğrenci ve yüz binlerce öğretmenin kullandığı, MEB öğretim programıyla birebir uyumlu Vitamin, ilkokul 4. Sınıf öğrencileri için Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerini kapsar.

Öğrenciler için ders çalışmayı keyifli bir sürece dönüştüren Vitamin, ayrıntılı ve güvenilir performans değerlendirmeleriyle, eksiklerin zamanında fark edilmesini ve hızlıca tamamlanmasını sağlar.

Vitamin, öğrenciye konu anlatımları, canlandırmalar, interaktif etkinlikler, deneyler, tarama testleri ve sınavlardan oluşan zengin ve renkli dünya sunar. Öğrenci, bu çok boyutlu öğrenme ortamında, okulda öğrendiklerini pekiştirerek kalıcı öğrenir. Öğretim programının gerektirdiği kazanımların yanı sıra yaşam boyu ihtiyaç duyacağı sorgulama, algılama, yorumlama, çözümleme ve bilgiyi analiz etme becerilerini de kazanır.

Vitamin, öğrencinin kendi öğrenme hızında, istediği yerde, istediği kadar çalışmasına olanak sunar. Vitamin’le düzenli olarak ders çalışan öğrenciler, sınavlara her zaman hazırdır.

Vitamin 4. Sınıf, dersleri sevdirir, konuları anlayarak öğretir!

2. Sınıf

Okulda öğrendiği İngilizceyi evde pekiştirmek için Teddy’s Having Fun!

2. Sınıf İngilizce MEB öğretim programıyla uyumlu Teddy’s Having Fun, öğrencilerin okulda öğrendikleri İngilizceyi evde pekiştirmelerini sağlar.

Öğrenciler, Teddy’s Having Fun’la evde internet üzerinden alıştırmalar yaparak, İngilizceyi tam ve kalıcı öğrenir.

10 ünite ve 50 etkinlikten oluşan Teddy’s Having Fun’da boyamalar, şarkılar, karaokeler ve oyunlar; öğrencilerin İngilizce öğrenme motivasyonlarını artıracak şekilde eğlenceli olarak hazırlanmıştır. Ayrıca, üründe her üniteye ait bir de İngilizce sesli sözlük bulunmaktadır.

Teddy’s Having Fun, öğrencinin İngilizce dinleme, dinlediğin anlama,konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirir. Doğru telaffuz, tonlama, vurgu gibi dil kazanımları edinmesine destek olur. Çocuk, İngilizceyi günlük yaşamının bir parçası olarak algılar.

Teddy’s Having Fun, İngilizceyi kalıcı öğretir!

1. Sınıf

Küçük yaş çocuklarının kolay İngilizce öğrenmeleri için Teddy’s Ready!

Küçük yaşta başlayan yabancı dil öğrenimi, çocuğun hayatına sayısız değer katar ve o dili, ana diline yakın düzeyde öğrenmesini sağlar.

Bu görüşten hareketle, küçük yaş çocukları için geliştirilen Teddy’s Ready, şarkılar, animasyonlar, oyunlar ve dinleme etkinlikleriyle kolay ve hızlı İngilizce öğretir. Okul öncesi çocuklarının bilişsel düzeyine uygun olarak tasarlanan Teddy’s Ready, çocuğun eğlenerek öğrenmeyi keşfetmesini sağlar.

MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylı okul öncesi İngilizce öğrenme programının tamamını kapsayan ve 8 üniteden oluşan ürünün her bir ünitesi 50 dakikada tamamlanır. Üniteler, 6 dinleme etkinliği, 6 interaktif oyun, 2 şarkı/karaoke ve 2 boyamadan oluşur.

Teddy’s Ready, çocuğun İngilizce dinleme ve konuşma becerisini geliştirir; bilişsel düzeyine uygun okuma ve yazma becerilerinin alt yapısını oluşturur. Doğru telaffuz, tonlama, vurgu gibi dil kazanımları edinmesine destek olur. Küçük kas ve el-göz koordinasyonun gelişimine katkı sağlar.

Teddy’s Ready, İngilizceyi eğlenerek öğretir!

1. Sınıf

1. Sınıf öğrencilerine okuma yazmada destek için Kayıp Sesler Ülkesi!

1. Sınıf MEB öğretim programıyla uyumlu Kayıp Sesler Ülkesi, öğrencilerin okuma yazmayı hızla ve kolaylıkla öğrenmesi için destekleyici bir programdır.

1. Sınıf öğrencisi için okuma yazma öğrenmek, şifre çözmek gibidir. Onlar, alfabedeki sesleri birleştirerek hecelere, sözcüklere, cümlelere ve buradan metinlere ulaşırlar. Bu nedenle, senaryo temelli öğretim teknikleri oldukça önemlidir. Senaryo; öğrenilmesi istenilenlerin neye yaradığını sonutça deneyimleme aracıdır. Senaryo sayesinde, öğrenilecek parçalar birbirine yakınlaşır, böylece çocuğun bütüne ulaşması ve bütünü görmesi sağlanır.

İlkokul öğrencilerinin ve ailelerinin en çok zorlandıkları sınıf olan 1. sınıf için geliştirilen senaryo temelli okuma yazma programı Kayıp Sesler Ülkesi; etkileşimleri, animasyonları ve şarkılarıyla öğrencilerin bilgiyi daha kolay anlamlandırmasına, zihinde tutmasına, ihtiyaç duyduğu alana transfer etmesine olanak sağlar.

Kayıp Sesler Ülkesi, 5 farklı ses grubuna ait 17 farklı etkinlik tipi içerir. 29 şarkı, 253 animasyon, 165 uygulama ve 6 oyun olmak üzere 453 öğrenme nesnesi, senaryo temelli bir yapıda sunulur. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca onaylı tüm okuma yazma setleriyle birlikte kullanılabilir.

Kayıp Sesler Ülkesi'yle öğrenci, 5 ses grubundan oluşan bir adada, oyunlar oynamaya başlar. Oynarken de öğrenme sürecine dâhil olur, hikâyenin bir parçası hâline gelir.