• Arkaplan
  TEDdy’s Ready’nin
  tamamını çocuğunuzla birlikte
  3 gün ücretsiz deneyin!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
 • Arkaplan
  Vitamin'in
  Zengin ve Renkli Dünyasında
  Ders Çalışmayı Çok Seveceksin
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
 • Arkaplan
  10 Monkeys'le
  bol bol pratik yap,
  okulda öğrendiklerini
  evde pekiştir!
  Çocuklar
 • Arkaplan
  Sevimli ve meraklı
  arkadaş Buki ile
  okula hazırlık
  çooook eğlenceli!
  Yaprak
  Buki
1. SINIF
Ürünlerimiz
Çocuğunuzun ileride İngilizce ile ilgili sıkıntı yaşamasını istemiyorsanız, 1. sınıftan itibaren onu İngilizce konusunda destekleyin. TEDdy’s Ready ile İngilizce, hem kolay hem eğlenceli!
Matematik, öğrendikçe sevilir. Çocuğunuzun 1. sınıfta, Matematiği sevmesini sağlayın. Maceramatik, Matematik temelini, animasyonlu konu anlatımları ve etkileşimli alıştırmalarla sağlamlaştırır, öğrenmeyi zevkli hale getirir!
Okula hızlı bir şekilde uyum sağlaması için çocuğunuzu Buki Öğreniyor ile destekleyin! Bukelamunlar ülkesinden gelen Buki, öğrenilmesi gereken tüm kavramları oyunlarla, animasyonlarla ve eğlendirerek öğretir!
Matematik, temeli sağlam oldukça yeni bilgilerin eklenmesine izin veren bir derstir. 2. sınıf öğrencilerine yönelik animasyonlu konu anlatımları ve etkileşimli alıştırmaları ile Maceramatik, Matematik temelini sağlamlaştırır!
Alıştırmalar, oyunlar, puan kazanma mücadelesi... Bir yandan da hiç unutulmayacak Matematik bilgileri... 2. sınıf öğrencilerine yönelik 10Monkeys ile Matematik çok eğlenceli!
İngilizce öğrenmeye yeni başlayan öğrencilere özel olarak hazırlanan, 2. sınıf İngilizce müfredatıyla birebir uyumlu Teddy’s Having Fun ile okulda öğrendiğin İngilizceyi evde pekiştir!
2. SINIF
Ürünlerimiz
3. SINIF
Ürünlerimiz
Matematiğin sayılarla dolu büyülü dünyasında başlayan macera, yeni bilgilerin öğrenilmesi ile daha da keyifli hale geliyor. 3. sınıf öğrencilerine yönelik, animasyonlu konu anlatımları ve etkileşimli alıştırmaları ile Maceramatik, Matematiği öğreterek sevdirir!
Matematiği öğrenirken heyecan dorukta... Puan ve arma kazanmak için çabalarken öğrendiklerine siz de çok şaşıracaksınız... 3. sınıf öğrencilerine yönelik 10Monkeys ile Matematik çok eğlenceli!
Çocuğunuzun İngilizceyi, animasyonlu aktiviteler ve eğlenceli videolar içeren, Pumkin Online English Learning for Children ile öğrenmesini sağlayın!

Kendi sınıfında Vitamin'in tüm özelliklerini 7 gün boyunca

Ücretsiz Dene

YENİLENMİŞ 4. SINIF ÜRÜNLERİ
4. sınıf Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve Sosyal Bilgiler online videolu ders anlatımları, konu özetleri, sınıf etkinlikleri, deneyler, interaktif alıştırmalar, oyunlar ve konu tarama testleri Vitamin’de!
Yenilenen 4. sınıf ürünümüzle, çocuğunuz hem öğretim programına uygun çalışma yapabilecek hem de zorlandığı her konuyu Vitamin’de çalışarak anlayacak, sınavlara her zaman hazır olacak. Vitamin’in zengin ve renkli dünyasında ders çalışmak için çok sebep var!
8,90 TL'den başlayan fiyatlarla
4. SINIF
Ürünlerimiz