• Arkaplan
  4. sınıfta Vitamin yanında!
  Fen Bilimleri, Matematik,
  Türkçe ve Sosyal Bilgiler
  Vitamin'le çalış, zorlandığın ders kalmasın!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  Bulut
 • Arkaplan
  Vitamin'den okuma yazma ürünü
  Kayıp Sesler Ülkesi'nde
  macera başlıyor!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
 • Arkaplan
  TEDdy’s Ready’nin
  tamamını çocuğunuzla birlikte
  3 gün ücretsiz deneyin!
  Bulut
  Bulut
  Bulut
  TEDdy
 • Arkaplan
  Vitamin'in
  Zengin ve Renkli Dünyasında
  Ders Çalışmayı Çok Seveceksin!
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
  Çocuklar
1. SINIF
Ürünlerimiz
Kayıp Sesler Ülkesi’yle çocuğunuz okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenecek! Birbirinden eğlenceli alıştırmalar, şarkılar ve oyunlarla okuma yazma macerası başlıyor!
Çocuğunuzun ileride İngilizce ile ilgili sıkıntı yaşamasını istemiyorsanız, 1. sınıftan itibaren onu İngilizce konusunda destekleyin. TEDdy’s Ready ile İngilizce, hem kolay hem eğlenceli!
2. SINIF
Ürünlerimiz
Matematik, temeli sağlam oldukça yeni bilgilerin eklenmesine izin veren bir derstir. 2. sınıf öğrencilerine yönelik animasyonlu konu anlatımları ve etkileşimli alıştırmaları ile Maceramatik, Matematik temelini sağlamlaştırır!
İngilizce öğrenmeye yeni başlayan öğrencilere özel olarak hazırlanan, 2. sınıf İngilizce müfredatıyla birebir uyumlu Teddy’s Having Fun ile okulda öğrendiğin İngilizceyi evde pekiştir!
3. SINIF
Ürünlerimiz
Matematiğin sayılarla dolu büyülü dünyasında başlayan macera, yeni bilgilerin öğrenilmesi ile daha da keyifli hale geliyor. 3. sınıf öğrencilerine yönelik, animasyonlu konu anlatımları ve etkileşimli alıştırmaları ile Maceramatik, Matematiği öğreterek sevdirir!
4. SINIF
Ürünlerimiz

Yenilenen 4. sınıf ürünümüzle, çocuğunuz hem öğretim programına uygun çalışma yapabilecek hem de zorlandığı her konuyu Vitamin’de çalışarak anlayacak, sınavlara her zaman hazır olacak. Vitamin’in zengin ve renkli dünyasında ders çalışmak için çok sebep var!

Kendi sınıfında Vitamin'in tüm özelliklerini 3 gün boyunca

Ücretsiz Dene